Click Romania - Romani in UK - Marea Britanie, Anglia, Londra

Monday
Sep 01st
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home arrow Forum
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Go to bottom Favoured: 0
TOPIC: CURSURI GRATUITE
CURSURI GRATUITE 4 Years ago  
Buna ziua,

M-am gandit ca urmatoare informatie ar putea fi de folos tuturor romanilor aflati in Londra.
Lucrez pentru TLE Learndirect, o companie sponzorizata de Guvernul Britanic care ofera cursuri gratuite de Engleza, Matematica, IT, Customer Service si ajutor cu CV-ul, covering letter sau interview techniques atata timp cat tara de provenienta face parte din Uniunea Europeana. Obtineti calificari recunoscute pe plan national in UK si totodata va puteti imbunatati CV-ul.
Romania face parte din Uniunea Europeana asa ca nu ezita si suna la 02085342626 si cere mai multe informatii in Engleza sau poti vorbi cu mine: Petru. De altfel ne puteti vizita la adresa mentionata mai jos.

Va multumesc,
Petru Hoza
petru@tletraining.com
TLE Learndirect
3 Tramway Avenue
E15 4PN
Stratford, London
phoza ()
User Offline Click here to see the profile of this user
Logged Logged  

The administrator has disabled public write access.  
Re:CURSURI GRATUITE 3 Years, 10 Months ago  
salut , ma numesc Holban Marian lucres in orasul Tilbury la o spalatorie de masini ca muncitor necalificat si sunt interesat de anuntul tau privind anumite cursuri care as putea sa le urmez .Te rog daca poti sa-mi dai mai multe detalii pe adresa de mail : olbi_marian39@yahoo.com.
olbi ()
User Offline Click here to see the profile of this user
Logged Logged  

Re:CURSURI GRATUITE 3 Years, 7 Months ago  
Buna ziua.
Ma numesc Andrei si doresc mai multe detalii despre aceste cursuri gratuite cum ar fi: limita de varsta , durata cursului, acte necesare inscrierii, etc. Consider ca orice informatie despre aceste cursuri imi va fi utila.
Va multumesc pentru timpul acordat.
Andrei B.

PS: va rog daca puteti sa-mi trimiteti mai multe detalii pe adresa de e-mail: b24andrei@yahoo.com
Andrei ()

Logged Logged  

Re:CURSURI GRATUITE 3 Years, 7 Months ago  
Buna sunt anamaria si sunt interesata de astfel de cursuri,ai putea da mai multe detalii,durata cursurilor acte necesare si locatia?daca da te rog lasa-mi detalii pe adresa asta de email deeadragut@yahoo.com.
Logged Logged  

deea

Re:CURSURI GRATUITE 3 Years, 6 Months ago  
Buna ziua!si pe mine m-ar interesa aceste cursuri si daca se poate sa-mi trimiteti mai multe detalii pe adresa de mail:mihaistoica82@yahoo.com,v-as fi recunoscator.Multumesc mult!
mihai stoica ()

Logged Logged  

Re:CURSURI GRATUITE 2 Years, 12 Months ago  
buna numele meu este Gabriela si as fii interesata de aceste cursuri imi poti da mai multe detalii pe adresa mea de mail. multumesc
gabriela ()

Logged Logged  

Go to top